Nowy Rok

Jak minął Wam Nowy Rok? Mam nadzieję, że jak najbardziej zabawowo.

Cóż ci co zaczęli oszczędzać już dawno mogą podliczyć swoje pierwsze oszczędności. Może już uzbierali na to co chcieli i otrzymali wymarzony prezent pod choinkę. Jeśli tak to niech nie spoczywają na laurach, oszczędności bowiem zawsze się przydają nigdy nie wiesz  na co i kiedy. Skoro masz już doświadczenie i wiem jak odłożyć grosz nadal korzystaj z tej wiedzy. Mówi się, że w miarę jedzenia apetyt rośnie więc ci co maja chrapkę na większe oszczędności z pewnością nie będą marnować swoich dotychczasowych dokonań.

Panuj przeświadczenie, że nie odniesie sukcesu ten co nie oszczędza pieniędzy. Wielcy tego świata mówili, że oszczędzając można dorobić się fortuny, inni, że oszczędzanie nie trwa tylko chwilę. Zawsze na coś oszczędzamy nawet jeśli jesteśmy tego nieświadomi. Dawniej oszczędności zakopywano w wielkich skrzyniach. Stąd wzięły się wszystkie historie na temat map skarbów, niekoniecznie pirackich. Dzisiaj pomagają nam w tym banki i ich narzędzia finansowe.

Pamiętaj – wszelkie rozwiązania są dobre, nieważne czy założysz lokatę czy będziesz trzymać pieniądze pod łóżkiem warto aby jakieś oszczędności się pojawiły.

Nie rozumiesz nie inwestuj, nie pożyczaj nie zagłębiaj się w coś co cię nie interesuje czy nie jesteś co do tego przekonany.

Nawet małe kwoty są ważne, coś na wzór amerykańskiego baby steps, w ciągu długiego okresu może nazbierać się spora suma.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: