Plotki

Ile razy słyszeliście od swoich babć, rodziców czy przyjaciół „śpiesz się po woli” czy „jak się człowiek cieszy to się diabeł cieszy”, a mimo tego decyzję o naszych finansach są podejmowane na szybko, często bez przemyśleń. Nie czytamy regulaminu i na ślepo wierzymy w to co powie nam tak zwany doradca finansowy. Celowo mówię tu o tak zwanym doradcy gdyż na takiego kreuje go dany bank. Więc zanim zaczniemy inwestować podszkolmy się w tym kierunku.

Nie ufajmy plotkom to, że wujek polecił nam fundusz, polisę czy lokatę może być złudne w końcu także na plotka czy jak kto woli na poleceniu opierała się opinia znanego już przedsięwzięcia pod nazwą Amber Gold. Ludzie chcący zarobić na oferowanym produkcie jeden drugiemu polecali produkt i ci którzy uwierzyli a nie sprawdzili do dziś nie otrzymali swoich należności.

W Polsce fundusze nie są ponoć opłacalne, wysoka opłata, komplikacje z wypłatą dywidend czy to, że polskie fundusze inwestują w akcje spółek co może okazać się inwestycją nietrafioną. Tak więc nie wszystko złoto co się świeci.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: