Jak uzyskać niższe ubezpieczenie pojazdu

Oczywiście podstawa to być jest właścicielem bądź współwłaścicielem, bez tego nie będą naliczać nam lat za bezszkodową jazdę. Pamiętam szokiem dla nas było jak zakupiliśmy z mężem pierwszy samochód i co się okazało, ona za bezszkodową jazdę miął 40% zniżek a ja nic. Nigdy właścicielem wozu nie byłam i dlatego koszty ubezpieczenia za nowego kierowcę wzrosły. Prawda, że było to kilkanaście lat temu i pewnie w ubezpieczeniach dużo się zmieniło ale warto o tym pamiętać.

Pakiety, grupowe zniżki, łączone zakupu jak by tego nie nazwał chodzi o jedno. Mianowicie o połączenie OC z innym ubezpieczeniem. Nieważne czy z ubezpieczeniem NNW czy assistance, wykupując wszystko u jednego ubezpieczyciela będzie taniej. Musi być taniej, po to są właśnie wprowadzone wszystkie pakiety łączone i to nie tylko ubezpieczenia samochodu, można wykupić ubezpieczenie wszystkiego mieszkania, na życie warto zobaczyć jak to stawka i ile zaoszczędzimy.

Dobry agent. Uśmiechająca się pani z ekranu telewizora nie zawsze będzie chciała nam doradzić. Pamiętajmy, że dla niej także liczy się zysk i skutecznie zbije nasze obiekcje jeśli zdecydujemy się na najniższe ubezpieczenie, a to, że ubezpieczyciel nie wypłaca odszkodowań, że u niego dużo papierologii i trudno z wypłatą…, a przecież na tym nam zależy, by w razie (nikomu nie życzę) ewentualnego zdarzenia szybko otrzymać pieniądze z odszkodowania i to bez bieganiny i tłumaczeń.

Dwa się bardzie opłaca, przynajmniej powinno często bywa tak, że na podwórku są dwa samochody wówczas ubezpieczmy oba w jednej firmie.

Porównanie cen to klucz do sukcesu, przez Internet na infolinii pozostawiając do siebie kontakt, nieważne warto tylko aby uzyskać zniżkę i to jak najwyższą. Warto co roku porównywać ceny polisy, a jest to obowiązkiem kiedy spowodowaliście szkodę i utraciliście część zniżek. Istnieje ochrona utraty zniżki w OC jak i w AC jednak jest to opcja płatna. Tak więc zanim zdecydujecie się na odnowienie umowy z ubezpieczycielem zobaczcie co do zaproponowania ma konkurencja.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: