Co prawda do kalendarzowej musimy jeszcze trochę poczekać ale warto zobaczyć

Teraz odetchniesz z ulgą nie tylko Ty ale twój portfel. Odpadną koszty związane z ogrzewaniem, pewnie raz na jakiś czas ponownie odkręcisz grzejnik ale nie na tak długo i intensywnie jak wcześniej. Na czym jeszcze zaoszczędzisz? Prąd to zmora każdego, po tegorocznej podwyżce, niepewnym losie polskich kopalni cieszy cię, że światło zapalasz dopiero po 19-20, a nie tak jak jeszcze niedawno o 16. Wiosna to dobry czas aby nasze oszczędności zaczęły rosnąć nawet po tak ciężkim okresie jak zima.

Co z cenami benzyny, rosną spadają nie wie nikt. Jak tylko jest tani tankujemy, tankują wszyscy. Czy paliwo jest chrzczone? Nie wie nikt, ważna jest cena. Wybierasz się do sklepu, niedaleko w odwiedziny można zrobić sobie spacer, zaoszczędzisz, uodpornisz się, ale uwaga by się nie przeziębić bo pogoda nadal zdradliwa. Niedalekie odległości można, wręcz trzeba pokonywać pieszo czy na rowerze. Nie ma nic lepszego, jak przejażdżka w wiosenny dzień, a i paliwa starczy na dłużej.

Czas aby nasze ubrania zobaczyły świat, Podkręcasz temperaturę by pranie szybciej wyschło? A może używasz suszarki, teraz nie będzie ci już potrzebna, pranie wysuszy się na dworze. To kolejny powód, że twój rachunek za prąd się zmniejszy.  Z radością otworzysz okno by przewietrzyć pomieszczenie. Warto zainteresować się też tym co robi nasza pociecha, po co ma siedzieć  w domu przed komputerem niech idzie pograć w piłkę, oczywiście jak odrobi lekcje. Mamy wiosnę nie lato.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: