5 sposobów na oszczędności

11082970824_48f48fdf5d_zBądźcie zdrowi, zdrowia nikt nie kupi, a chory biedak może się jedynie załamać. Prawda jest tak jak mawiał Mickiewicz „szlachetne zdrowie” nic innego nie poradzimy o zdrowie trzeba dbać. Zatem nie kupuj alkoholu, papierosów czy napojów gazowanych. Unikaj fastfoodów. Uda Ci się to zrobić dla Ciebie i rodziny, dodatkowo zaoszczędzisz.

Ubezpiecz się w podróży, wymagane jest byś posiadał ubezpieczenie OC a co z ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków? Warto wybrać chociaż to podstawowe. Wiem, że dochodzenie swoich roszczeń bywa uciążliwe, jednak  ubezpieczenie warto posiadać.

Boleśnie wydane pieniądze, płacisz rachunki, kupujesz coś, zastanów się, który wydatek sprawia ci największy ból. Postaraj się go wyizolować, wiem łatwo się mówi, ale może płacisz za Internet a nie korzystasz, wiele jest możliwości.

Sklepu on-line mogą okazać się dla nas zbawieniem, zobacz czy nie taniej jest w Internecie, zwłaszcza gdy planujesz zakup sprzętu elektronicznego.

Sprzedaj wszystkie niepotrzebne urządzenia, książki, ubrania. Kilka groszy zawsze wpadnie, pozbędziesz się też gratów, a lepsze samopoczucie to także lepsza energia do działania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: