Sklepy przyciągają promocjami

Nie będzie kolejnego postu jakich wiele na blogach, a dotyczą tego, że należy uważać na sklepowe promocje. Dziś chcę wam przedstawić jak oszczędzać z marketami. Wiele molochów wprowadza do swojej oferty kardy, bony czy promocje internetowe.

Karta seniora

W sieci sklepów Carrefour trwają promocje dla seniorów, dużych rodzin czy osób, które posiadają kartę Visa Impresia. Zniżki wynoszą po 10 i 5 procent.

Senior, który zdecydował się na założenie darmowej karty odzyska zwrot części wydatków w postaci kuponów. Promocja ta trwa we wtorki, a z kuponu należy skorzystać w ciągu 60 dni. Są jeszcze inne obostrzenia tej promocji, kwota za zrobione zakupy musi wynieść minimum 50 złotych. Od sumy widocznej na paragonie naliczana jest wartość kuponu, która nie zawsze wynosi 10 procent. Systematyczne zakupy robione w jednej sieci mogą zaowocować sporą sumą oszczędności pod koniec miesiąca.

Karta rodzinka

Duża rodzina, czyli taka z trójką dzieci także mogą skorzystać z tej karty, zasady są takie same jak w stosunku karty seniorów. Kupon nie jest naliczany jeśli dokonamy zakupu papierosów, alkoholu oraz doładowań telefonu. Jedyne co różni tę kartę od karty seniora to, to że można z niej korzystać przez cały czas, nieistotny jest dzień tygodnia. Wcześniej zapoznaj się z regulaminem całej akcji.

Osoby płacące kartą z 5 procentowego rabatu skorzystają tylko w piątki i w niedziele. Promocja ta nie obejmuje tych samych produktów co poprzednie, dodatkowo nie otrzymamy nic za zakup za paliwo, zapłatę rachunków czy artykuły do początkowego karmienia niemowląt.

Nie tylko Carrefour ma w swojej ofercie poza standardowymi promocjami karty zniżkowe czy bony. Warto bliżej poznać akcje jakie prowadzi nasz supermarket.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: