Serwis specjalny – czy warto porównać ubezpieczenia?

Kieruj się swoimi potrzebami

Serwisy taki jak porównywarki,  powstają dla ludzi, którzy podjęli decyzję o ubezpieczeniu. Nieważne czy jest to ubezpieczenie mieszkania, polisa turystyczna, czy też rozpoczynają działalność gospodarczą i chcą ubezpieczyć owoce swojej pracy bądź po prostu chcą czuć się bezpiecznie podczas jazdy samochodem. Serwis zwykle  oferuje szeroki zakres usług związanych z ubezpieczeniami, które pomogą podjąć właściwą decyzję o rodzaju ubezpieczenia i ułatwić komunikację z firmą ubezpieczeniową.

Skąd wiadomo, że dana oferta jest tą najlepszą?

Narzędzie jakie działa w ramach Serwisu zwane porównywarkmi, (cen energii, ofert telefonii komórkowej) ubezpieczeń pomaga Nam to ocenić. W jednym miejscu zgromadziliśmy wiele ofert, następnie poddając je analizie wiemy, co obejmują swym zakresem. To Użytkownik serwisu dokonuje porównania, określa cechy jakie powinno spełnić ubezpieczenie jak i podaje określone przez towarzystwo dane.

Zasada działania Serwisu jest prosta, wystarczy kilka kroków by dowidzieć się jakie ubezpieczenie jest najbardziej odpowiednie do Naszych warunków. Każdy z nas ponosi inne ryzyko związane z miejscem pracy, wyjazdem czy uwarunkowane od innych czynników. Najkorzystniejsze ubezpieczenie to więc nie tylko atrakcyjność ceny ale przede wszystkim zakres ochrony.

Porównanie ofert ubezpieczeniowych jest możliwe za pomocą kilku kliknięć. Wskazując własne potrzeby odnośnie ubezpieczenia możesz zyskać:

  • Najlepszą ofertę ubezpieczenia na życie, dla siebie jaki i dla członków swojej rodziny,
  • Poznasz pełen zakres ofert – dowiesz się co i na jakich warunkach ubezpieczysz i jakie będą tego korzyści,
  • Korzystając z naszych bezpłatnych usług otrzymasz poradnik, z którego dowiesz się podstawowych terminach ubezpieczeniowych jak i o tym o co pytać agenta ubezpieczeniowego, aby wyłonić najlepszą ofertę ubezpieczeniową,
  • Po poznaniu i wyborze najlepszej oferty ubezpieczenia mieszkania, domu, domu w budowie,
  • z cesją na bank ubezpieczysz się podejmując zaledwie kilka kroków,
  • Ubezpieczenie turystyczne będzie dopasowane do twoich potrzeb z uwzględnieniem nie tylko miejsca wyjazdu, a przy tym możesz kupić je w 10 minut i otrzymać polisę na e-mail lub SMS’em – ta mobilność ubezpieczenie pozwala ubezpieczyć się w domu, na lotnisku a nawet na plaży.

Co jest wartością serwisu?

Zdarzenia ostatnich lat, miesięcy pokazują nam jak ważna jest ochrona naszego mienia, zdrowia i życia. Z roku na rok obserwujemy jak wzrasta zainteresowanie tematyką ubezpieczeń.
W szczególności coraz więcej osób szuka ofert ubezpieczenia na życie. Pracujemy dłużej, warunki pracy są zmienne, chcemy zabezpieczyć owoce naszej pracy. Zgromadzonym majątek w postaci mieszkania, samochodu chcemy nienaruszony pozostawić dzieciom. Zaciągniecie kredytu w trudnych czasach powoduje zwiększenie stresu, więc decydujemy się na zabezpieczenie spłaty kredytu wybierając ubezpieczenie. Znając przypadki innych jesteśmy świadomi jak wiele może kosztować leczenie za granicą, dlatego decydujemy się na polisę turystyczną.

Nie zawsze decyzja o ubezpieczeniu rodzi się z naszej potrzeby, tak jest w przypadku ubezpieczenia kredytu hipotecznego mieszkania czy OC, które są wymagane prawnie. Wybór ubezpieczenia na życie, ubezpieczenie od nieszczęśliwego wypadku, hipoteki, choroby czy opieka podczas wakacji ma zasadnicze znaczenie. Powinniśmy więc decyzję o jego wyborze dokonać nie tylko skupiając się na kwestii finansowej. Niestety poszczególne kategorie produktów (ubezpieczeń) różnią się od siebie a Klient nie posiada szczególnej wiedzy na ich temat, gubiąc się w ich gąszczu. Niestety jest też mało informacji o tym jak działają poszczególne kategorie produktów, co naprawdę chronią i ile mogą kosztować? Informacje, które można znaleźć na ten temat nie są zwykle napisane w formie mało przystępnej dla Klienta bądź zawierają przekaz reklamowy – ukierunkowany na wybór danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Na stronach Naszego serwisu będą pojawiać się publikacje poruszające szeroko pojęte kwestie związane z ubezpieczeniami. My, Autorzy Ubezpieczenia online.pl będziemy skupiać się na ważnych kwestiach publikując krótkie a zarazem treściwe artykuły. Przedstawiać w nich będziemy popularne produkty i sytuacje, w których ubezpieczenia są niezbędne. Skoncentrujemy się na rankingach ubezpieczeń oraz poradach ekspertów.

Całość przedstawiona będzie w przejrzystej czytelnej formie, wszystko po to by Czytelnik nieznający branży ubezpieczeń mógł zyskać wiedzę o rodzajach polis, klauzul zawartych w umowach, swoich prawach i zakresie ochrony ubezpieczeń. Z czasem uruchomimy dla naszych Czytelników dział interwencji, aby odpowiadać na ich pytania i/lub pomóc rozwiązać ich problemy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: